Zostań naszym współpracownikiem

Potrzebujemy Waszego wsparcia

Strona "Hunger generation" rozwija się. Chcemy wkrótce zaoferować naszą zawartość w języku angielskim i włoskim. Chcemy dotrzeć do ludzi, którzy posługują się tymi językami - to ogromne rzesze. Umożliwi to promocję naszych projektów i prowadzenie działalności edukacyjnej niemal na całym świecie.

Jeśli czujesz, że problem głodu jest bardzo ważny. Jeśli poruszają Cię artykuły na tej stronie i chciałbyś pomóc, zapraszamy Cię do współpracy. Szukamy osób, które chciałyby poświęcić trochę energii na wsparcie tej inicjatywy.

Współpraca z nami to satysfakcja, pomoc niesiona ludziom. Strona wspiera działania filantropijne i fundrisingowe, służące pomocy ludziom cierpiącym na problem głodu. Chcemy nagłaśniać działania małych i wielkich organizacji charytatywnych, które walczą z problemem głodu.

Potrzebujemy wsparcia profesjonalistów. Z przyjemnością udzielimy Wam rekomendacji.


Poszukujemy:

- filologów języka angielskiego, włoskiego. Osób po studiach magisterskich, lub kończących takie studia, ale już legitymujących się doskonałą znajomością tych języków

- pozycjonerów, znających uczciwe i skuteczne techniki pozycjonowania

- webmasterów znających działanie systemów CMS

- redaktorów serwisów społecznościowych - zadaniem tych osób będzie publikowanie nowych treści na mediach społecznościowych i prowadzenie działań służących dużej oglądalności naszych serwisów/newsówJeśli chcesz, pomóż !